Společnost COPYTECH s. r. o. jejímž hlavním předmětem podnikání je prodej kancelářských potřeb, kancelářské techniky včetně prodeje EET pokladních systémů, poskytování servisu počítačů, tiskáren a EET pokladních systémů pořídila pro svou provozovnu nacházející se na ulici Žižkova 458, Trutnov, 541 01 elektromobil a neveřejnou dobíjecí stanici s přispěním evropských dotací.

Projekt s názvem Pořízení elektromobilu a neveřejné dobíjecí stanice do provozovny v Trutnově pro společnost COPYTECH, s. r. o. byl spolufinancován z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Název programu:
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Název programu podpory:
Nízkouhlíkové technologie – Elektromobilita, akumulace energie a druhotné suroviny
Název projektu:
Pořízení elektromobilu a neveřejné dobíjecí stanice do provozovny v Trutnově pro společnost COPYTECH, s. r. o.
Jméno žadatele:
COPYTECH s.r.o.
Termín realizace:
22. 5. 2017 – 28. 2. 2018
Způsobilé výdaje:
116.000,- Kč
Dotace:
87.000,- Kč
Popis projektu:
Záměrem projektu bylo pořídit elektrické bateriové vozidlo ve skupině osobní vůz a dále jednu neveřejnou dobíjecí stanici. Inovativní technologie byla pořizována k provádění servisních zásahů u zákazníků a dále k rozvážení zboží k zákazníkům.

Závěr a výsledky:

Z výsledků konaného výběrového řízení na dodavatele došlo k pořízení:

a) jednoho bateriového elektrického vozidla ve skupině osobní vůz - konkrétně vozidla Ioniq, které je vhodné pro městský provoz, a zároveň zajistí přiměřenou reprezentativnost zaměstnanců společnosti.

b) neveřejné dobíjecí stanice pro elektromobil – konkrétně typu G5 s jedním dobíjecím výstupem, která je umístěna v provozovně žadatele pro vlastní potřebu.

Fotografie realizovaného projektu:

Hyundai Ioniq - Dotace Hyundai Ioniq - Dotace Nabíječka - Dotace